Інтернет для бізнесу

Компанія ФРІНЕТ надає високошвидкісне підключення інтернету для офісів, підприємств, організацій використовуючи сучасні технології побудови мереж (Ethernet, FTTx, GPON).  Обсяг інтернет-трафіку в корпоративних тарифних планах необмежений. 

 

 Наші переваги:

Швидкість. Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів. 

 

 

Надійність. Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.  

 

 

Швидке підключення. Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України. 

 

Якість та стабільність. Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, що забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.

 

Індивідуальний підхід. Економія коштів - основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.

 

 

Комплексні рішення. З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.

Для замовлення та підключення стабільного інтернет-з'єднання за вигідною ціною - залишайте заявку, або звертайтесь в корпоративний відділ нашої компанії. Приєднуйтесь!