Велика гра (2014) - бойовик, пригоди. Історія сором'язливого підлітка на ім'я Оскарі. Як і його прадіди, згідно з традиціями, хлопчик повинен провести один день і одну ніч в непрохідній глухомані. Озброєний тільки луком та стрілами, він повинен повернутися зі здобиччю, яка ознаменує його становлення як чоловіка. Хто б міг подумати, що такою здобиччю стане президент США!

Швидше пулі (2010) - трилер. Після десяти років, проведених у в'язниці, у Драйвера одна мета: вистежити та знищити людей, замішаних в жорстокому вбивстві його брата. Випробувати радість помсти Драйверу заважають поліцейський-ветеран і найманий вбивця, кожен з яких має свою причину звести з ним рахунки. Тепер полювання ведеться на мисливця ...

Солт (2010) - трилер. Евелін Солт — співробітниця ЦРУ. Їй дивом вдалося уникнути в'язниці: власне агентство висуває проти неї необгрунтовані звинувачення в тому, що вона працює на російську розвідку. Тепер Солт необхідно відновити своє добре ім'я.

Холостяк 6 сезон (2016) - реаліті-шоу. За героя програми, успішного по життю Холостяка, почали свою боротьбу двадцять п'ять прекрасних, сексуальних, чарівних, милих, неперевершених красунь. За всі випуски шоу вони зроблять все можливе, щоб підкорити серце Іраклія і змінити його холостяцьке життя.

Файна Юкрайна (2016) - розважальна передача. Перше українське скетч-шоу і найпопулярніша гумористична програма з неперевершеним національним колоритом. «Файна Юкрайна» — це комедійні шедеври про те, як ми живемо, любимо, спілкуємося, і пакостимо один одному.

Слідство ведуть екстрасенси (2016) - містична програма. У кожному випуску програми два екстрасенси, які працюють в парі, розслідують гучну кримінальну справу або містичну історію. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. Він виїжджає на місце подій, спілкується зі свідками і робить свої висновки.

IndyCar (2016) - автоспорт. Дивіться захоплюючу автогонку IndyCar. 3 етап. Toyota Grand Prix of Long Beach.

«Динамо» — «Волинь» (2016) - футбол. Дивіться захоплюючий матч 21 туру української Прем'єр-ліги, в якому київське «Динамо» зустрінеться на полі з луцькою командою «Волинь».

«Super Six» (2016) - спортивна гімнастика. Вмикайте неперевершений жіночий командний чемпіонат NCAA. Фінал «Super Six».

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV