Цього ранку в Нью-Йорку (2014) - драма. Жінка-лікар помилково повідомляє одному пацієнту, що йому залишилося жити півтори години. Прагнучи виправити свою пекельну помилку, вона прямує на пошуки чоловіка, який вирішив, поки не пізно, виправити всі помилки, здійснені ним в житті.

Подарунок з характером (2014) - комедія. Бути пандою весело! Але не Міші, який змушений працювати в костюмі панди на дитячих святах. Йому тридцять років, він живе в крихітній однокімнатній квартирі на околиці Москви, і у нього немає серйозної роботи. Все було так, поки його не покликали на день народження до сина олігарха ...

Водний світ (1995) - фантастика, пригоди. В далеком будущем полярные снега растаяли, покрыв всю Землю водой. Авторы погружают нас в фантастический мир немногочисленных людей, живущих на воде, где самым дорогим являются пресная вода, земля, еда и сигареты.

Холостяк (2016) - реаліті-шоу. За героя програми, успішного по життю Холостяка, почали свою боротьбу двадцять п'ять прекрасних, сексуальних, чарівних, милих, неперевершених красунь. За всі випуски шоу вони зроблять все можливе, щоб підкорити серце Іраклія і змінити його холостяцьке життя.  

Орел і Решка. Навколо світу (2016) - тревел-шоу. На цей раз команда проекту вирушає в справжню подорож навколо світу! Попереду — 40 країн і 270 днів шляху від Грінвіча до Грінвіча без права повертатися додому! 

 

Я соромлюся свого тіла (2016) - соціальний проект. Новий соціальний проект «Я соромлюся свого тіла» дає шанс усім людям, що соромляться свого тіла, змінити життя на краще. Пора вже переступити межу, залишивши позаду всі свої страхи і сором, щоб отримати можливість на щасливе життя, адже кожна людина має на це право.

«Дженералз» - «Донбас» (2016) - хокей. Чемпионат Украины. ХЭЛ. Финал. Хоккей. «Дженералз» (Киев) — «Донбасс» (Донецк). 4-й матч.

Всесвітні Повітряні ігри (2016) - екстрим. Всесвітні Повітряні гри, 11 епізод. Групова акробатика. 8 way.

«Атланта Хокс»—«КлівлендКавальєрс» (2016) - баскетбол. Баскетбол. NBA. «Атланта Хокс» — «Кливленд Кавальерс». Плей-офф. Конференция «Восток». Полуфинал. Матч 4. 

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV