Бойовий гіпноз проти кіз, 2009, комедія, пригоди

Екранізація однойменної книги британського журналіста Джона Ронсона, присвяченої людям з паранормальними здібностями, що перебувають на службі в Армії США. Головний герой, офіцер спецпідрозділу Лін Кессіді, виконує надсекретне завдання, про яке нічого невідомо навіть армії США. Газетний репортер Боб Уілтон слідує по п'ятах за Ліном, намагаючись дізнатися про його місію...

Цеглина, 2005, драма

Брендан Фрай - молодий каліфорнієць, зовсім не дурень та далеко не романтик, проте, процвітати в житті у нього не виходить. Найприродніший для нього стан - бути аутсайдером. Його душевна рівновага порушується, коли одного разу його колишня подружка Емілі раптово з'являється і тут же загадково зникає.

Переконавшись, що його почуття до Емілі все ще актуальні, Брендан за допомогою свого єдиного друга Брайана починає пошуки дівчини, які перетворюються на небезпечне розслідування.

Заручниця 3, 2014, бойовик, трилер 

Життя колишнього урядового агента Брайана Міллса руйнується, коли його звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. Переслідуваний досвідченим інспектором поліції, Міллс намагається відстежити справжнього вбивцю...

Олімп (27.06), 2015, фантастичний серіал

Кілька хоробрих чоловіків та жінок вигнали богів в потойбічний світ - місце, назване Підземним Світом або Царством Аїда. У 2015 р. до нашої ери один недосвідчений юнак вирушає рятувати оракула храму Геї. Йому належить відчути любов, зраду, розчарування і вигнання. Пройшовши важкий шлях, він перетворюється на безжалісного лідера, рівня самих богів.

Навколо світу. Місця сили (28.06), 2016, пізнавальний серіал

Ведучий проекту - Денис Гребенюк - відправляється на пошук місць, які є енергетичними центрами планети. Чому люди повертаються з таких місць оздоровленими та зарядженими енергією? Але чи зможе Денис на собі відчути таємничий вплив цих «місць сили»?

Козаки. Футбол,2016, мультсеріал

Минуло 46 років з моменту виходу знаменитого на весь світ мультфільму про козаків. І ось, в 2016 році знайомі з дитинства герої знову зберуться разом, щоб зіграти у футбол. Кожна нова серія - це чергова, цікава країна де на Тура, Грая, і Ока чекають веселі пригоди. У новому мультфільмі на глядачів чекають нові герої, відомі футболісти зі світовим ім'ям. Козаки. Футбол - це серія захоплюючих дух мультфільмів, які будуть корисні не тільки для дітей, а й дорослим, щоб згадати про непереможний дух козацтва, не зважаючи на минулі роки.

Абзац(24.06), 2016, розважальна передача

Ведучими «Абзацу» є Ганна Жижа, Михайло Шаманов, Ірина Волкова та Андрій Шабанов, саме ці хлопці та дівчата розповідають і показують вам всі найсвіжіші та актуальні новини, які відбуваються в Україні та світі. Крім того, над проектом працюють ще близько двадцяти журналістів, які щодня знаходять правдиву інформацію з першоджерел для глядачів Нового каналу. «Абзац» є об'єднанням програм «Репортер» і «Піраньї», тому навіть не найкращі і сумні новини підносяться без надмірностей, а над курйозними випадками хлопці добряче сміються. 

Бокс. Пітер Куіллін (США) - Майкл Зерафа (Австралія), 2016, боксерський поєдинок

Бокс. Бій в середній вазі: Пітер Куіллін (США) - Майкл Зерафа (Австралія)

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV