Приставка MAG250/MAG245 на сьогодні є найвідомішою розробкою, що об'єднала в собі максимальну кількість затребуваних операторами широкосмугового доступу технічних можливостей і неперевершену зручність використання для кінцевого споживача інтерактивного цифрового телебачення. STB MAG250 відповідає всім сучасним вимогам до мультимедіа-пристроїв, включаючи підтримку потокового відео, відео за запитом і відтворення цифрових каналів у високій якості (Full HD 1080р).

Внутрішній портал

Встановлений на приставці внутрішній портал є чинним прикладом використання JavaScript API та дозволяє ознайомитися з найважливішими функціональними можливостями STB MAG250 Micro. Серед них - програвання аудіо/відео-контенту, що передається по локальній мережі або з інтернету , робота із субтитрами, різними транспортними протоколами, UPnP, SAMBA, вибір аудіо-доріжки, управління відео-вікном і можливість конфігурації та налаштування приставки.

Захист контенту і керування доступом

Приставка MAG250 Micro інтегрована з такими системами захисту контенту світового рівня, як Secure Media. Реалізована можливість віддаленого управління, моніторингу та налаштування пристроїв, зокрема - за допомогою JavaScript API.

 

Специфікація

ПроцесорSTi7105
Оперативна пам'ять256 Мбайт
Флеш-пам'ять256 Мбайт
Операційна системаlinux 2.6.23
Зовнішні інтерфейсОптичний аудіо-вихід S/PDIF, HDMI 1.3а (на задній панелі), USB 2.0 (1 на передній панелі та 1 на задній панелі), композитний + стереофонічний A/V вихід (роз'єм типу mini jack на задній панелі), порт Ethernet 100Мбіт/с (на задній панелі), роз'єм для підключення блоку живлення 5В (на задній панелі), LED-індикатор (на передній панелі)
Джерела медіа-контентуUSB-пристрої (зовнішній жорсткий диск, USB флеш-накопичувач, USB-кард-рідер і т.д.), PC і NAS у локальній мережі (SMB, NFS, UPnP, HTTP), інших Інтернет та місцеві мережі телемовлення (HTTP, UDP/RTP унікаст/мультикаст), послуги потокового відео повністю підтримуються
Web engineWebKit
DRM опціяSecure Media
Відео режими1080i, 1080p, 720p, 576p, 480р, PAL, NTSC
Ethernet10/100 Мбіт/с
Wi-Fiопціональний модуль USB (не входить у комплект поставки), перелік модулів, які перевірені та працюють: Mag-250-doc)
Розміри (ш/г/в), мм125/86/28
Вага приставки, г156 (з упаковкою: 620)
КомплектаціяПриставка MAG250 Micro, керівництво користувача, кабель mini jack на RCA (A/V); адаптер живлення 5В 1.5A, пульт ДУ, елементи живлення АА - 2шт, упаковка
Встановлення та налаштування приставки MAG250 Micro для користування сервісом DIVAN.TV2000 грн.
Оренда телеприставки MAG250 Micro60 грн./мес.
Виклик інженера для налаштування обладнання на території абонента50 грн.
Кабель HDMI125 грн.
Wi-Fi адаптер для телеприставки325 грн.